Lampa robocza LED z Jula – test

Jak zapewne sami wiecie, nie ma takich produktów, które byłyby najlepsze w swoim rodzaju i jednocześnie w pełni uniwersalne… Ja jestem zwolennikiem czołówek, ponieważ w nich faktycznie zauważam największą użyteczność w wielu przypadkach, o czym pisałem między innymi tu: http://prepering.pl/2016/03/14/oswietlenie/

…ale prawdą jest też, że są momenty, gdy np. oczekujemy, że duża powierzchnia będzie stale oświetlona, niezależnie od tego, gdzie powędruje nasza głowa (bo, dajmy na to, pracujemy w kilka osób i każdy jest odpowiedzialny za inny temat). I do tego celu zdecydowanie lepiej pasują dedykowane źródła światła – jak na przykład lampa robocza LED.

I oto w Juli – jednym z moich ulubionych sklepów (który notabene nie jest żadnym promotorem i nie finansował, ma się rozumieć, tego wpisu) – pojawia się „Akumulatorowa lampa robocza LED”. W cenie 29,99 zł (Poprzednio – 69,99 zł).

Lampa robocza Jula LED

Lampa robocza Jula LED

Mówimy o lampie, która nadaje się do użytku na zewnątrz pomieszczeń, z IP44 i światłem o łącznym natężeniu 600 lumenów (tak, to nie jest kosmos, ale powracam do ceny urządzenia!), a jej kąt świecenia wynosi 120°.

Ładowanie trwa ok. 4 godzin i powinno wystarczyć na 2,5 godziny świecenia. W naszych testach czas ten wyniósł niecałe 2,5 godziny, więc jest tak, jak deklarowano. W zestawie – oprócz lampy – otrzymacie kabel USB, dzięki któremu, podepniecie się do własnej ładowarki (np. do smartfona).

Stojak, który jest w zestawie może nie być przykręcony – lampkę można oprzeć na rozkładanej żółtej blaszce.

Lampa robocza Jula LED

Lampa robocza Jula LED

Lampa robocza Jula LED

Lampa robocza Jula LED

Jak mawiają klasycy, oczywistą oczywistością jest to, że, z pomocą tej lampy, nie wyświetlicie na niebie znaku Batmana, ale, co tu dużo pisać – lampa robi robotę. Zaś – patrząc na cenę – gęba sama wykrzywia się w kształt banana.

W tej cenie ma być do 6.01.2021. Pewnie w ograniczonych ilościach.

Link: https://www.jula.pl/catalog/elektryka-i-oswietlenie/oswietlenie/oswietlenie-techniczne/lampy-robocze/akumulatorowa-lampa-robocza-led-008228/

You may also like...